Galerie z domova

04.11.2022

22.11.2022


Bonanza

Maličkou Bonanzu jsme přijali spolu s její sestrou Beech z letiště Sazená. Někdo je tam spolu s dalšími 5 prcky vyhodil do hangáru. Jeden prcek se ztratil a čtyři se nálezcům podařilo umístit. Bonanza je velmi kontaktní kotě. Je hodně mazlivá, krásně jí a také už pěkně lumpačí. Vhodná pouze do bytu.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna30.10.2022
Stáří kočky 6 měsíců
PohlavíKočka
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

1.11.2022
Dobrý večer, tak zasílám jeden zážitek Johanky a Bonanzy. Johanka ji všude brání, hledá ji, ona ji bere za svoje koťátko, je to něco nádherného. Jinak je to opravdu čertice, je s ní veselo a moc moc za ni děkuji.