Kontakt

Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Maura

Mourinka Maura byla odchycena v areálu firmy kde nejsou kočky zrovna vítané. Zatím je plachá, ale v původním místě byla ke krmičkám vstřícná a ráda se mazlila. Vhodná i do domku se zahradou na bezpečném místě

18.6.2021 – Maura je bohužel stále plachá. Byla přesunuta do venkovní voliéry, kde se jí celkem líbí a kde si postupně zvyká na přítomnost lidí.

8.5.2023 – Kočička je stále plachá a zdatně jí v tom sekunduje Mac se kterým se víc než kamarádí. Spolu spí i pozorují cvrkot z dostatečné výšky škrabadla. I když občas se Maura vydá na obhlídku i když jsme ve voliéře. Což považujeme za velký krok kupředu.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

V případě zájmu o tuto kočku můžete depozitum kontaktovat jak emailem, tak telefonicky. Nicméně vzhledem k tomu, že jsme zpravidla přes den v práci, nemůžeme zaručit okamžitou reakci. Proto doporučujeme mailovou komunikaci. Můžete také využít kontaktního formuláře přímo na profilu depozita.

Kontaktovat depozitum

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavHledají domov, Virtuální adopce
Stáří kočky 6 roků a 3 měsíce
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Platby a dárci

Platbu můžete provést na tento účet (jednorázově či měsíčně)
Č. účtu: 2800060940/2010
VS: 142020
Jméno a příjmení Částka Frekvence


Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...