Kontakt

Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Leontýnka

Šedá mourinka Leontýnka pochází z Mostu od domova pro seniory. Spolu s ní se tam pohyboval i kocour Kubíček, ale toho se zatím nepodařilo odchytit. Leontýnku nám přivezla slečna, která tam kočičky chodí krmit. A protože se blíží zima a kočička už není zrovna mladice, putovala k nám. Leontýnka je poloplachá a potřebuje trpělivý a klidný přístup. Zatím se u nás rozkoukává a stejně jako my doufá, že se podaří Kubíčka chytit a přivézt za ní. Je čistotná a má ráda jídlo. Sice jí musela paní doktorka vytrhat všechny zuby, ale to Leontýnce nevadí a spokojeně baští jak mokrou stravu tak granule. V novém domově by měla být spíše kočkou domácí. Venkovní prostředí jí nesvědčí, je náchylná na virózy.

22.3.2022 – Leontýnka se krásně zakulatila. Bohužel i ona zůstává stále plachá.

20.3.2023 – Leontýnka si stále žije svým životem a lidi jí nezajímají. Jinak je v pohodě vzhledem ke svému věku. Ostatní kočky jí nevadí a se svým kamarádem Kubičkem je jedna tlapka.

17.5.2024 – Leontýnka začala hubnout a vůbec celkově se jakoby ztrácí. Krevní testy však na problém neukázaly. Napadlo nás, jestli kočička není ještě starší než bylo původně uvedeno. Vypadá to jakoby nám scházela stářím.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

V případě zájmu o tuto kočku můžete depozitum kontaktovat jak emailem, tak telefonicky. Nicméně vzhledem k tomu, že jsme zpravidla přes den v práci, nemůžeme zaručit okamžitou reakci. Proto doporučujeme mailovou komunikaci. Můžete také využít kontaktního formuláře přímo na profilu depozita.

Kontaktovat depozitum

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavHledají domov, Virtuální adopce
Stáří kočky 13 roků a 2 měsíce
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Platby a dárci

Platbu můžete provést na tento účet (jednorázově či měsíčně)
Č. účtu: 2800060940/2010
VS: 782021
Jméno a příjmení Částka Frekvence


Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...