Kontakt

Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Joffrey

Černého kocoura přivezla z Holubic nálezkyně rovnou na veterinu. Joffrey je hodně zdevastovaný starý kocour.  Lidi zatím moc nemusí a veterináře ještě míň. Uvidíme, jestli se nám ho podaří aspoň trochu vymazlit. Zatím se dává dohromady.

8.7.2021 – Joffrey je už z hospitalizace u nás a zatím tedy nevypadá na velkého mazlíka. Postupně se dává dohromady, kožich ještě potřebuje pořádně dorůst. Vhodný i do domku se zahradou na bezpečném místě.

21.5.2022 – Joffrey má hotové očkování a byl přesunut do venkovní voliéry. V současné době už před námi zběsile neutíká, ale na bližší seznamování to stále nevypadá.

28.7.2022 – Kocourek si postupně zvyká na naší přítomnost a dokonce si od nás vzal z ruky i pamlsek. Doufáme, že se nám ho podaří vymazlit.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

V případě zájmu o tuto kočku můžete depozitum kontaktovat jak emailem, tak telefonicky. Nicméně vzhledem k tomu, že jsme zpravidla přes den v práci, nemůžeme zaručit okamžitou reakci. Proto doporučujeme mailovou komunikaci. Můžete také využít kontaktního formuláře přímo na profilu depozita.

Kontaktovat depozitum

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavHledají domov, Virtuální adopce
Stáří kočky 11 roků a 4 měsíce
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Platby a dárci

Platbu můžete provést na tento účet (jednorázově či měsíčně)
Č. účtu: 2800060940/2010
VS: 412021
Jméno a příjmení Částka Frekvence


Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...