Galerie z domova
Ginger

Maličká Ginger přišla spolu s ostatními prcky od drážního domku ve Zvoleněvsi. Trošku ji trápil oční zánět, ale už je v pořádku a užívá si kotěcího života. Je hravá a mazlivá. V novém domově by neměla být sama.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna27.01.2019
Stáří kočky 4 roky a 2 měsíce
PohlavíKočka
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

23.3.2020
Dobrý den, u nás se také nespí jen v posteli :)
25.12.2019
Dobrý den, přejeme Vám i kočičkám krásné Vánoce a hodně štěstí a zdraví v roce 2020.
3.11.2019
Dobrý večer, zasílám pár fotek našich holek. Mají se moc dobře a užívají si života. Bedřiška má u nás výročí 2 roky!!! Nelinka byla na kastraci, po narkóze jí nebylo moc dobře, ale zvládli jsme to všichni. Moc Vás zdravíme a ať se vše daří.
23.5.2019
Dobrý den, zasílám pár fotek našich holčiček. Obě se mají moc dobře a užívají si domova. Nelinka se naučila aportovat hračky, takže je o zábavu postaráno. Musíme jí pořád něco házet a ona to s radostí hned přinese zpátky. Všichni moc zdravíme, ať se Vám i kočičkám daří.
3.2.2019
Dobrý večer, Ginger se v novém domově jmenuje Nela :-) Nelča se u nás hned zabydlela, je to mazel a neustále si chce hrát. Bedřiška ze začátku trochu bručela, ale už si na nového člena rodiny zvykla. Brzy Vám pošleme nové fotky, mějte se moc hezky.