Galerie z domova

19.02.2023


Feďa

Feďa pochází z Prahy. Kočičí rodinky se museli majitelé vzdát z důvodu stěhování do zahraničí. Kocourek je zatím opatrný, bude potřebovat nějaký čas, aby si zvykl. Má rád další kočky. Vhodný i do domku se zahradou na bezpečném místě.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumLenka a Honza - Praha
StavNašli domov
Kočka byla umístěna19.02.2022
Stáří kočky 1 rok a 11 měsíců
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

19.2.2023
Zdravíme Vás po roce z domova v Roztokách, protože Váš odchovanec Feďa dnes slaví 1. přivezeniny. Je to zdravý, krásný a sebevědomý kocour. Má 4,5 kilogramu a užívá se teplo domova stejně jako zahrady a bezpečného okolí v přírodě. Umí být něžný, ale jeho oblíbeným komunikačním jazykem jsou též drápky a zuby. Děkujeme přesto za dobré vychování. Je čistotný a zvídavý.