Galerie z domova
Venda

Černobílý Venda se dostal do péče nálezci spolu se sestrami Martičkou a Helenkou v dost bídném stavu. Nálezce se o ně dobře postaral a ze všech rostou krásná a zdravá zvířata. Venda je hodně kontaktní a mazlivé kotě. Má rád dobré jídlo a je čistotný. V novém domově uvítá zvířecího kámoše. Pouze do bytu.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 500 Kč, u kastrované kočky 800 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna24.09.2017
Stáří kočky 1 rok a 5 měsíců
PohlavíKocour
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

30.9.2017
Dobry den, tak posilam nejake fotky od nas. Venda (my mu rikame August/Gustik) je neposedny certik. Po prvnim dnu, kdy byl trosku nejisty, si obiha cely byt a onufava kazdy papirek a zakouti. Z kamaradky Fridy si vubec nedela vrasky a jeji prskani prechazi s nadhledem zkuseneho kotete (Frida tak pomalu zjistuje, ze jeji prskani nepada na urodnou pudu). Vrni pri kazdem pohlazeni. Je to mazel nad mazly. Hezky ji, pije a ukaznene chodi na zachodek. Mame velkou radost, ze se mu u nas libi, moc Vam za nej dekujeme :).