Galerie z domova

03.03.2021


Šůťa

Malou Šutynku našli zaměstnanci obce jak se potuluje po návsi. Obešli domy v okolí, ale nikomu tahle kráska nechybí. Kočička je mazlivá a čistotná. Po očkování bude hledat nový domov. Vzhledem k tomu, že neslyší, je vhodná pouze do bytu.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna27.02.2021
Stáří kočky 6 měsíců
PohlavíKočka
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

3.3.2021
Ani nemuzu rict, ze si tu Šutynka zvykla, ona sem nakracela jako by tu byla vzdy doma. Krasne pochopila zachod, dnes i skrabadlo. Je to dabel, porad nas lovi, ale zaroven je to mazlicek.
27.2.2021
Sutynka se okamzite adaptovala a zjistila, ze nejlepsi misto je na kline. Sice neslysi, ale spolehlive pozna otevrani lednice!