Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Šup

Zrzavobílý Šup se k nám dostal spolu s Frkí, Trdlem a Jájou poté, co jim zemřeli majitelé. Šup je stejně jako ostatní mazel a miluje jídlo. Potřebuje vykrmit a dát dohromady kožíšek. V novém domově by měl mít nějakého zvířecího kamaráda.

18.1.2021
Maličký Šup se přestěhoval do pražského depozita. Je opravdu velmi mazlivý a vděčný za každé pohlazení. Je zprvu trochu vyjukaný a je potřeba ho pohladit, aby věděl, že je všechno v pořádku. Už druhý den vyběhl ze svého úkrytu v boudičce škrabadla a začal prozkoumávat depozitum. Našel a vyzkoušel všechny poschovávané hračky, hlasitě si u toho pomňoukával a tvářil se velmi spokojeně. V novém domově by určitě neměl být kočičím jedináčkem, aby se nenudil. Je vhodný i k dětem, se kterými si bude také velmi rád hrát.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumIvana - Praha 1
StavNašli domov
Kočka byla umístěna23.01.2021
Stáří kočky 1 rok a 5 měsíců
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...