Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Trdlo

Kocourek Trdlo se k nám dostal spolu s Frkí, Šupem a Jájou poté, co jejich majitelé zemřeli. Kocourek má porušenou motoriku a je trochu nesvůj. Vše ho zajímá a zároveň se toho bojí. Jinak je ale moc hodný a mazlivý. Potřebuje vykrmit a zkulturnit. Je zvyklý na další kočky a psy. Vhodný pouze do bytu.

15.2.2021 – Trdlo se osmělil a je opravdu hodně kontaktní. Bohužel se zjistilo, že je úplně hluchý a špatně vidí na pravé oko. Jeho umístění tedy nebude lehké. Trdlík bývá o samotě hodně hlučný a bude tedy vhodný pouze k umístění do domu, aby svým mňoukáním nebudil nežádoucí sousedské emoce.

10.9.2021 – Po přesunu do depozita se kocourek krásně aklimatizoval a pobyt v bytě si vyloženě užívá. Ostatní kočky miluje a je moc hodný a mazlivý. Radost nám kazí jedině jeho oči. Trdlík bohužel postupně oslepl na obě oči. Depozitní teta se mu snaží život co nejvíce ulehčit a Trdlík je zatím v pohodě. Doufáme, že mu to vydrží ještě dlouho.

21.8.2023 – Trdlík je stále ve formě a přízeň lidí si opravdu užívá. Miluje dobré jídlo a spaní v posteli.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumJarka - Kralupy
StavHledají domov, Naši nemocní, Virtuální adopce
Stáří kočky 4 roky a 8 měsíců
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Platby a dárci

Platbu můžete provést na tento účet (jednorázově či měsíčně)
Č. účtu: 2800060940/2010
VS: 762020
Jméno a příjmení Částka Frekvence
Andrea Brožová 1500,- Kč Jednorázově


Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...