Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Sněhulka

Velmi mazlivá a kontaktní kočičí holka. Neustále loví míčky, šplhá po kleci a řádí jako černá ruka. Už se těší, až bude moct do volného prostoru a pořádně se proběhnout. Každého, kdo jde kolem karanténní klece přivolává mňoukáním a chce se mazlit. Je vidět, že jí chybí i její kočičí máma. Přišla od nálezce se sestrou Cherry. Sněhulka odcházela do nového domova spolu s kočkou Jehličkou.

6. 1. 2019
Sněhulka i s Jehličkou se vrátily zpět k nám po úmrtí jejich majitelky. Z černé Sněhulky je cvalík, který se ničeho nezalekne a po příchodu do depozita všechno prozkoumala. Je to velký mazel, který se nebojí mňouknout si o vaši pozornost. Hledáme pro ni domov ideálně společně s její skoro sestrou Jehličkou.

 


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna09.12.2012
Stáří kočky 7 roků a 7 měsíců
PohlavíKočka
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

01.01.2013
Sněhulka s Jehličkou už opanovaly náš byt jako sestry. První den Jehlička zaujala pozici za sporákem, kterou opustila až navečer, nalákána na jídlo. Zato Sněhulka už tu za dvě hodinky byla jako doma. Obavy z používání jednoho záchůdku se naštěstí nepotvrdily, od začátku na něj chodí obě bez problémů. První tři dny nechtěla Sněhulka pustit Jehličku k jídlu, a tak každá jedla na jiné straně kuchyně. Pak už jsem jim misky dávala vedle sebe a Sněhulku musela tak prvních pět šest dní usměrňovat, že každá má svoji misku a basta. A vyšlo to, teď už krásně baští vedle sebe, a baští tedy parádně! Granulky od Royal Canin pro koťata mají k dispozici neustále a k tomu střídáme kapsičky a vaničky z DM (konečně jsem ho našla) a Gourmetky, a holky krásně dlabou všechno. A že si o jídlo tedy umí říct :-) Hračkou číslo jedna se stala plyšová myška na tkaničce - každá ji začne rubat z jedné strany a hrozně dlouho jim to vydrží.