Galerie z domova
Poldinka

Poldinka je velmi drobná kočka, vypadá asi na tři měsíce, ale podle zubů jí bude spíše půl roku. Byla nalezena na jednom zvoleněvském dvorku pořádně zablešená a se svrabem v uších. Sama sem nejspíš nepřišla, zřejmě ji sem někdo vhodil (nálezkyně se příležitostně stará o nalezené kočky). Poldinka je velmi mazlivá a čistotná, snad u nás nebude muset na domov čekat dlouho. Teď se ale hlavně musí rozloučit se všemi parazity, které si s sebou přinesla, a trošku přibrat. Na jedné straně má ohořelé fousky, což však mohlo vzniknout různými způsoby a nemuselo být zaviněno úmyslně. Poldinku nabízíme pouze do bytu. Se svou přátelskou povahou by venku dlouho nevydržela. Nebojí se ani psů.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 600 Kč, u kastrované kočky 900 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna07.06.2015
Stáří kočky 4 roky a 5 měsíců
PohlavíKočka
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

5.5.2018
Poldinka Vám do Hospozína posílá hodně pozdravů.Pomalu se chystá na stěhování na chalupu.Tam se jí líbí úplně nejvíc. Je to pohodová kočička a mazel když má náladu na mazlení. S Waldíkem jsou parťáci (viz společné foto) a někdy lumpačí o stošest :-)
23.4.2017
Oswald (Waldík) zdraví spolu s malou Poldinkou. Oba jsou v pořádku a těší se na jaro až pojedeme na chalupu. Rádi mi tam utíkají ven do našeho atria (máme ze všech stran obestavěný dvorek) :-). Pozorují všechno a mají radost, že můžou lumpačit. Jinak jsou bázliví a schovávají se hned jak slyší nějaký neznámý hluk. Hlídám je jako oko v hlavě až se mi ostatní členové rodiny smějí :-D. Vyřizuji i od nich srdečné pozdravení. Přeji všechno nej pro práci s kočičkami i mimo ně.
14.4.2016
Dobrý den z Chomutova. Waldík a Poldinka jsou v pořádku, jsou užasní :-) i když se někdy dost honí a řádí jako černá ruka :-) Ale pak spolu takhle krásně spí :-) a já z nich mám obrovskou radost. Vyřizuji i od nich srdečné pozdravení a někdy se zase ozveme.