Galerie z domova
Peter Quill

Peter Quill je další z 12 prcků, které jsme přijali od jejich majitelky. Quill je hodně mazlivý a zvyklý na další kočky. V novém domově by neměl být sám, aby mu nebylo smutno. Je čistotný a potřebuje ještě vykrmit.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna05.09.2020
Stáří kočky 6 měsíců
PohlavíKocour
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

5.10.2020
Dobrý den, zdravíme z Berouna s panem Quillem a Vizírkem. Co se týká Petera, tak musím říct, že sem neviděla víc bláznivého a hubatého kocoura
5.9.2020
Dobrý večer, posílám Vám pár fotek pana Quilla. Nakonec dopadlo všechno úplně jinak. Peter vystoupil z klece a choval se tu jako doma bez jakéhokoli vrčení. Naopak Vizírek si bránil svoje a až doted syčel a zíral, kdykoli se k němu přiblížil. K večeru už se začali kočkovat a honit se po bytě, takže to asi bude dobré.