Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Merlot

Krásná malá vinice byla místem, kde se toulavé kočce narodila tři koťata. Podle toho také dostala jména. Zatímco mámě kočce poskytli na vinici trvalý azyl, koťata potřebovala pořádný domov, ideálně u někoho v bytě. Merlot je mistrem tklivých pohledů a už z fotky je jasné, že se nejedná o žádného venkovního divouse. Jako kotě našel domov, ale nedávno musel být kvůli nečekanému stěhování vrácen zpět k nám.

Merlot je mazel a ohromný rošťák. Spaní v posteli je samozřejmostí, důkladné hraní si s ním je nepostradatelné, dostatečná zásoba plyšových pískajících myšek, peříček na prutu a jiných kočičích vychytávek, je nutností. Se všemi možnými zvířátky chovanými doma je kamarád, domácnost naplní svěží hravou atmosférou. Pouze do bytu u něj platí dvojnásob vzhledem k náchylnosti k zánětu močového měchýře. Z předchozího domova je zvyklý na děti.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 500 Kč, u kastrované kočky 800 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumJana - Kralupy
StavNašli domov
Kočka byla umístěna20.04.2018
Stáří kočky 3 roky a 8 měsíců
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

14.09.2015
Merlot is doing very good, he has the best "cat-onality" I have ever seen. He's a great cat!!!!