Kontakt

Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Lump

Lumpík k nám přišel v září 2013 s kamarádkou Čertindou, která již svůj nový domov našla. Lumpík je zpočátku poměrně bázlivý a k lidem trošku odmítavý, ale už spí v posteli a od depozitní tety se nechá i pohladit a pomazlit. Ovšem jeho vztah k ostatním kočkám je naprosto úžasný. Každou nově příchozí přivítá umytím hlavičky a neustále se o všechny stará. Je to takový vítací strýček. Je nekonfliktní a klidný. Miluje jídlo a válení v peřinách. V novém domově musí mít zvířecího kamaráda. Bez dalších zvířat je nešťastný. Pokud tedy hledáte hlavně parťáka pro vaši kočku či kocoura, tak Lumpík je ta pravá volba.

 


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 500 Kč, u kastrované kočky 800 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

V případě zájmu o tuto kočku můžete depozitum kontaktovat jak emailem, tak telefonicky. Nicméně vzhledem k tomu, že jsme zpravidla přes den v práci, nemůžeme zaručit okamžitou reakci. Proto doporučujeme mailovou komunikaci. Můžete také využít kontaktního formuláře přímo na profilu depozita.

Kontaktovat depozitum

Detail kočky


DepozitumJarka - Kralupy
StavHledají domov, Virtuální adopce
Stáří kočky 8 roků a 9 měsíců
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Platby a dárci

Platbu můžete provést na tento účet (jednorázově či měsíčně)
Č. účtu: 2800060940/2010
VS: 912013
Jméno a příjmeníČástkaFrekvence
Lucie Kaninová100,- KčMěsíčně
Olga Kubásková300,- KčMěsíčně
Martina Lacková200,- KčMěsíčně


Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...