Galerie z domova
Lela

Jednoho květnového dne se želvovinová Lela a její tři kluci prostě objevili na jedné zahradě. Měli štěstí, že ji obývá kočkomilka, která se o ně postarala, než se u nás uvolnilo místo. Lela zdárně odchovala svoje prcky a nyní hledá nový domov. Má velmi ráda dobré jídlo a to se pomalu, ale jistě začíná projevovat na její kdysi štíhlé postavě. Možno do bytu, nebo domku na bezpečném místě. S ostatními kočkami vychází bez problémů – nijak ji neomezuje ani syčící a vrčící spolubydlící. Lela není vhodná k malým dětem. Je bezproblémová a čím dál tím mazlivější.

 


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 500 Kč, u kastrované kočky 800 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumIvana - Praha 1
StavNašli domov
Kočka byla umístěna21.01.2018
Stáří kočky 5 roků a 6 měsíců
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

9.2.2018
Dobry den, zadny velky kamosky z nich sice nejsou, ale syceni uz se omezilo na naproste minimum a obe vypadaji, ze jim ta druha kocka nijak neprekazi. Vzajemne honicky jsou stale v kurzu, ale nekdy me nechaji i vyspat a v noci chrni taky :) Obe posledni dobou zerou jak prokopnuty, ale nastesti to na nich neni poznat - myslim, ze to zvladnou vybehat. Lela (muj pritel ji vymyslel super nove jmeno Mňauron :D ) ma navic ve zvyku vrcet, kdyz dostane kus masa - i kdyz kolem ni nikdo neni. Proste sedi, cpe se a vrci. Jsem rada, ze mam zase dve kocky, skvele se spolu vyblbnou. Uvidime, jestli se casem budou kamaradit jeste vic.
28.1.2018
Dobry den, Lelinka je u me dnes presne tyden, tak Vam chci napsat, jak se ji dari. S puvodni pani domaci Destrukci jeste nema nastavene uplne korektni vztahy, ale kazdym dnem se to lepsi. Obe rychle zjistily, ze hra na honicku je desna sranda a tak ji provozuji nadsene v kteroukoliv denni dobu. :) Obcas to sice jeste skonci sycenim, ale postupne se to lepsi. Obcas se Leli i prijde pomazlit, cast noci se mnou vetsinou spi v posteli. Prikladam nejake fotky, ale zatim tech povedenych jeste moc nemam - tmave kocky se foti opravdu spatne. :)