Galerie z domova
Helenka

Tříbarevná Helenka se dostala do péče nálezci spolu se sourozenci Martičkou a Vendou v dost bídném stavu. Nálezce se o ně dobře postaral a ze všech rostou krásná a zdravá zvířata. Helenka je hodně kontaktní a mazlivé kotě. Má ráda dobré jídlo a je čistotná. V novém domově uvítá zvířecího kámoše. Pouze do bytu.

26.9.2017 – Helenka sice našla nový domov, ale bude se vracet. Nové majitelce se bohužel rozjela silná alergie a ani prášky nepomáhají. Helenka tedy opět hledá nový domov. Je velmi mazlivá a ráda si hraje. Pouze do bytu.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 500 Kč, u kastrované kočky 800 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumZuzana - Praha 13
StavNašli domov
Kočka byla umístěna11.10.2017
Stáří kočky 1 rok
PohlavíKočka
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

15.1.2018
Dobry den Zuzanko, posilame s Ellinkou pozdravy z Mostu a zase par info a fotek. Ellinka je v naprostem poradku. Na kastraci uz uplne zapomnela a brisko uz krasne zarusta. Pekne se nam po te kastraci rozjedla...ale ja jsem rada (zatim). Tak ted mame žrouty dva (pejsek je taky bezedny). Tak snad nas tady jednou nesezerou😂. Hrozne ji zachutnaly konzervy Cosma, Applaws a granule Applaws. Aby ne, jsou same maso. Minule jsem jednu otevrela a tam byly i krepelci vejce. Jinak vanocni stromek ustal, Elli byla moc sikovna, obcas jen pinkla do spodnich koulicek. Ale jinak zadne lezeni po nem, nic takoveho. Kdyz obcas ctu ty hruzy, co lidem kocky vyvadeji... Nase holcicka je opravdu zlaticko. Ellinka je uzasne vítaci😀. Vzdy ma radost kdyz prijde nekdo domu, hlavne ja. A to jdu treba jen nakoupit. Nejdele byla doma beze me vcera. Byla jsem v Praze a tak byla 5 hodin "sama". To bylo pak pusinek 😂. Musim ji vzit pak do naruce a ona cucha a pusinkuje. To bych vam prala videt. Jinak stale spi celou noc, obcas se sice projde, ale zase si lehne a spi. Rano me ocucha a kdyz nevstanu, jeste si lehne. Je vazne zlaticko. Ellinka ma opravdu nadhernou srst, hrozne hebouckou, i na veterine si vsichni na ni sahali. A nunanek to je taky a veliky. Porad prede a jak nahlas! Ale to do jiste pamatujete😀.
20.10.2017
Ellinka je neskutečně hodná. Už je úplně zabydlená, zná komplet celý barák…je tady prostě doma. I s pejskem dělá pokroky, sice to není ještě úplné kamarádství, ale je to čím dál lepší. Už známe přesně její režim, víme, v kterých hodinách spinká, v kterých si hraje, v kterých chce pozornost. Dnes jí přišly dárečky, nové hračky, pamlsky a nový škrabací nábytek. Jedna myška je napuštěná šantou a tu přímo zbožňuje. Taky ke škrabacímu nábytku byl sáček sušené šanty a když jsem to posypala, měla ohromnou radost. Hned začala škrábat, válet se v něm, byla šťastná. Hodně do něj chodí i spinkat, teda dokud si nelehneme já nebo manžel na gauč. To je pak hned vzhůru a jde si lehnout k jednomu z nás :))
18.10.2017
Helenka byla přejmenovaná na Ellinku, bez problému se zabydlela, hned spala celou noc. Seznamování se 4letým pejskem probíhá na etapy, aby si Ellinka mohla v klidu prohlížet svůj nový domov. Záchůdek používá od prvního ukázání, hezky baští, krásně se mazlí, přede a dává úplně skvělé pusinky. A ráda pije z bidetu :-)
Zatím tu žádné zprávy nejsou...