Galerie z domova
Helenka

Tříbarevná Helenka se dostala do péče nálezci spolu se sourozenci Martičkou a Vendou v dost bídném stavu. Nálezce se o ně dobře postaral a ze všech rostou krásná a zdravá zvířata. Helenka je hodně kontaktní a mazlivé kotě. Má ráda dobré jídlo a je čistotná. V novém domově uvítá zvířecího kámoše. Pouze do bytu.

26.9.2017 – Helenka sice našla nový domov, ale bude se vracet. Nové majitelce se bohužel rozjela silná alergie a ani prášky nepomáhají. Helenka tedy opět hledá nový domov. Je velmi mazlivá a ráda si hraje. Pouze do bytu.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 500 Kč, u kastrované kočky 800 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumZuzana - Praha 13
StavNašli domov
Kočka byla umístěna11.10.2017
Stáří kočky 5 měsíců
PohlavíKočka
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

20.10.2017
Ellinka je neskutečně hodná. Už je úplně zabydlená, zná komplet celý barák…je tady prostě doma. I s pejskem dělá pokroky, sice to není ještě úplné kamarádství, ale je to čím dál lepší. Už známe přesně její režim, víme, v kterých hodinách spinká, v kterých si hraje, v kterých chce pozornost. Dnes jí přišly dárečky, nové hračky, pamlsky a nový škrabací nábytek. Jedna myška je napuštěná šantou a tu přímo zbožňuje. Taky ke škrabacímu nábytku byl sáček sušené šanty a když jsem to posypala, měla ohromnou radost. Hned začala škrábat, válet se v něm, byla šťastná. Hodně do něj chodí i spinkat, teda dokud si nelehneme já nebo manžel na gauč. To je pak hned vzhůru a jde si lehnout k jednomu z nás :))
18.10.2017
Helenka byla přejmenovaná na Ellinku, bez problému se zabydlela, hned spala celou noc. Seznamování se 4letým pejskem probíhá na etapy, aby si Ellinka mohla v klidu prohlížet svůj nový domov. Záchůdek používá od prvního ukázání, hezky baští, krásně se mazlí, přede a dává úplně skvělé pusinky. A ráda pije z bidetu :-)
Zatím tu žádné zprávy nejsou...