Galerie z domova
Fairy

Malá Fairy se přidala k nálezcům na procházce v lese a už se od nich nehnula. Fairynka je milá, mazlivá a hodná kočka. Potřebuje ještě dokrmit, ale jinak je v pořádku. Vhodná do bytu.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna16.04.2020
Stáří kočky 10 měsíců
PohlavíKočka
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

12.5.2020
Dobrý den Zase se hlásím :) Miňonka se krásně zotavila po kastraci, od té doby neudělala nikde žádnou loužičku a je snad ještě mazlivější než byla. S Woodym už jsou kámoši a hrajou si spolu. Zjistili jsme, že umí aportovat míčky, tak ji házíme a ona nám je nosí 😊 v noci spí s námi v posteli.
16. 4. 2020
Dobrý večer. Tak to vypadá, že si na sebe hezky zvyknou :) Miňonka na Woodyho občas syci, ale čekala jsem to horší.. Zatím se obchází obloukem, ale jen se na sebe dívají. Cesta byla teda docela náročná. Po cestě curala i kakala a na to, jak je malá, smrdí jako velká 😁 chudinka se v tom teda trochu vymachala a musela jsem ji aspoň trochu umýt.. Nechala jsem ji nejdřív očuchat okolí a pak až ji oplachla. Hned se oklepala, olizala a pokračovala v průzkumu.. Jsem zvědavá, jaká bude noc. Zítra se zase ozvu.
17. 4. 2020
Dobrý den. Tak Miňonka převzala nadvládu a už je u nás paní domácí 😁 večer spala na krku střídavě mě a manželovi 😁😁 S Woodym se ještě moc nekamaradí, ale neperou se.. Občas na sebe zasyčí.