Kontakt

Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Bucifal

Bucifala odchytila paní, která se o něj stará, dokud se neuvolní místo v naší karanténě. Kocour je velmi dobře rostlý a v současnosti se léčí se zánětem horních cest dýchacích.

29.5.2019 – Bucifal je konečně u nás a je to opravdu pořádný kus kocoura. Sice ho občas pozlobí rýma a průdušky, ale jinak je v celkem dobré kondici. Baští za dva a stejně tak se i bojí. Na to jak je velký je až s podivem, že je to takový poseroutka. Takže teď se ho snažíme přesvědčit, že umíme i hodně a dobře hladit a doufáme, že se osmělí a bude v pohodě.

27.8.2019 – Bucifal se přesunul do venkovní voliéry. Ostatní kočky zvládá s přehledem a musíme říct, že se z něho stal skvělý společník a mazel. Miluje jídlo a hlazení. Je vhodný do bytu.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

V případě zájmu o tuto kočku můžete depozitum kontaktovat jak emailem, tak telefonicky. Nicméně vzhledem k tomu, že jsme zpravidla přes den v práci, nemůžeme zaručit okamžitou reakci. Proto doporučujeme mailovou komunikaci. Můžete také využít kontaktního formuláře přímo na profilu depozita.

Kontaktovat depozitum

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavHledají domov, Virtuální adopce
Stáří kočky 8 roků a 6 měsíců
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Platby a dárci

Platbu můžete provést na tento účet (jednorázově či měsíčně)
Č. účtu: 2800060940/2010
VS: 102019
Jméno a příjmeníČástkaFrekvence


Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...