Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Bubu

Krásného kocourka jménem Bubu nám přivezly nálezkyně z Prahy. Uprostřed noci zoufale naříkal na celou ulici, takže se nedal přeslechnout. Bubu je poměrně statný kocour, který měl pravděpodobně kdysi někde i svůj domov.  Věk odhadem 14 let, má pouze 4 špičáky a je i vykastrovaný. Na krku má ještě pár hojících se šrámů. Zpočátku je trošku bojácný, ale jakmile se osmělí, stává se z něho velký mazel. Má rád dobré jídlo a klid. Teď ho čeká vykrmování a pořádná veterinární prohlídka, protože je podezření na nemocné srdce. Všichni doufáme, že to nebude nic vážného.

12.9.2017 – Kocourkův příběh má opravdu šťastný konec. Dnes si Buba, správně Artura, vyzvedla jeho panička. Artur se ztratil poté, co její bratr špatně zavřel dveře od bytu. Shledání bylo dojemné a my oběma přejeme ještě hodně společných let.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 500 Kč, u kastrované kočky 800 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna12.09.2017
Stáří kočky 15 roků a 2 měsíce
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníNE
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...