Galerie z domova
Apple

Malá Apple pochází z Kralup nad Vltavou, kde byla nalezena spolu se sourozenci a mámou Google. Apple je moc pěkně zbarvená a je drobnější postavy. Zpočátku je opatrná, ale zvědavost je silnější než strach. Má ráda dobré jídlo a je čistotná. Nabízíme ji do bytu, možno i k dalšímu zvířeti.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna27.03.2017
Stáří kočky 3 roky a 9 měsíců
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

27.12.2017
Dobrý večer, posílám fotky Apple. Naše se mají jak v bavlnce, kočičí strom je oblíbený. Přeji Vám v Novém roce hodně umístěných kočiček, zdraví Vám i kočičkám.
14.6.2017
Dobrý večer, posílám pár fotek Apple. Má se k světu, od minulého týdne zkoumá i zahradu, jelikož našla způsob jak si otevřít dveře v baráku. Pozorovali jsme ji a nemohli tomu uvěřit, jakou má sílu a dokáže otevřít šoupačky. Venku se drží jen na zahradě a zatím je tam jen pár minut, pak ji dáváme zase domů. Když je venku, tak za ní chodíme jak za malým dítětem a jen nastraží uši, tak už si říkáme co má za lubem. Kocour je v klidu, akorát se na ní vytahuje, že on může být déle venku. S jídlem se nehádaj, ona má granule, on konzervy a nelezou si ani do misek.Takže pohoda.