Kontakt

Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Zita

Mouratou Zitu, spolu s Lídou, Natašou a Hanou, jsme převzali od rodiny jednoho hodně starého pána. Majitel bohužel zůstal v LDN a tak celá jeho kočičí rodina čítající 18 hlav hledala nové domovy. Zita je zatím velmi opatrná. Sice na nás nesyčí, ale důvěru v ní zrovna nebudíme. Tak jen doufáme, že se nejedná o další plachý kousek do naší sbírky. Zita je vhodná do bytu. Nikdy nebyla venku a je zvyklá na další kočky.

22.5.2020 – Zita se přesunula do depozita :) Tam bude mít dostatek času a prostoru, aby si zvykla na lidskou společnost. Věříme, že dá lidem ještě šanci.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

V případě zájmu o tuto kočku můžete depozitum kontaktovat jak emailem, tak telefonicky. Nicméně vzhledem k tomu, že jsme zpravidla přes den v práci, nemůžeme zaručit okamžitou reakci. Proto doporučujeme mailovou komunikaci. Můžete také využít kontaktního formuláře přímo na profilu depozita.

Kontaktovat depozitum

Detail kočky


DepozitumBó a Pa
StavHledají domov, Virtuální adopce
Stáří kočky 11 roků a 2 měsíce
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Platby a dárci

Platbu můžete provést na tento účet (jednorázově či měsíčně)
Č. účtu: 2800060940/2010
VS: 712019
Jméno a příjmení Částka Frekvence


Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...