Galerie z domova

27.02.2023

29.06.2023


Viky

Viky jsme přijali spolu se sestrami  a bráškou ze Žižic, kde se na dvorku okotila toulavá kočička a už tam zůstala. Viky je mazlivá a hodná, vhodná do bytu. Zvyklá na další kočky.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna11.02.2023
Stáří kočky 1 rok a 8 měsíců
PohlavíKočka
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

29.6.2023
Dobry vecer, posilam dalsi info o Viky. Ma se porad krasne, vazi 2,5 kg, uz je vykastrovana. Rada ji 😊. Je to mazel a diky ni nemame doma jedinou mouchu 😄. Horsi je, kdyz ulovi pavouka a prijde se s nim pochlubit, fuj. Porad ma i zajimave spaci pozice. Posilam par fotek.
27.2.2023
posilam par fotek a info o Viky z noveho domova. Viky je strasne hodna kocicka. Od prvniho dne se s nami mazli, hraje si a zkouma cely byt. Nejvice ji bavi pokoj deti, kde uz zkusila splh po tramech 😄. Rano nas doprovazi z bytu a po prichodu domu nas hned za dvermi vita. Taky je to mala zebracka, jakmile se cokoli deje u kuchynske linky, nesmi chybet, ale nahoru nesmi (kdyz nejsme doma, tak to beztak nedodrzuje 😄). Sem tam ma kousek sunky. Ale syrove maso miluje. Za par dni ji ceka dalsi ockovani a zacneme domlouvat kastraci. Az bude cas, zase podam o Viky nove info.