Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Tedy

Malého Tedyho, jeho brášku Tobyho a sestřičku Tussy, někdo vyhodil na zahradu kralupského depozita. Tedy je zdravé a hravé kotě. Dobře jí a je mazlivý. Vhodný do bytu.

17.8.2022 – Stříbrného Tedíka a jeho sourozence jsme před pár dny přesunuli do depozita v pražských Butovicích. Všichni si na nové prostředí okamžitě zvykli, po jeho prozkoumání se nadlábli, vzorně použili toaletu, pospali si a začali řádit :) Tedy je hodně kontaktní kotě, pro pomazlení si chodí často a hlasitě u toho přede. Rád si hraje se sourozenci a dobře vychází i s dospělou kočkou. Ze všech tří koťat je nejsamostatnější, když je čas ke spánku, většinou se uloží někde stranou od sestry a brášky. Hledáme pro něj nový domov v bytě – ideálně s kočičím nebo psím kamarádem nebo u lidí, co jsou převážně doma. Případně si do nového domova rád vezme jednoho ze svých sourozenců :)

 


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumZuzana - Praha 13
StavNašli domov
Kočka byla umístěna06.09.2022
Stáří kočky 6 měsíců
PohlavíKocour
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...