Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Pepin

Pepin pochází z kladenského sídliště, kde se ubytoval v díře v paneláku. Nálezci ho tam chodili krmit než se jim podařilo najít umístění u nás. Kocourek je hodný a mazlivý. Momentálně se léčí se zánětem v uších, které má dost zrasované od othematomů (výron krve mezi ušní chrupavku a kůži). Jinak je zdráv a brzo bude hledat nový domov.

9.6.2023 – Pepinek je u nás a je to naprosto boží kocour. Miluje mazlení a dobré jídlo. Ostatní kočky mu nevadí. Zpočátku je opatrný, ale touha po pohlazení ho dokáže vyhnat z úkrytu a dojít si pro pamlsek a mazlení. Vhodný pouze do bytu.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna13.10.2023
Stáří kočky 3 roky
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

12.2.2024
Pepča je mazel. Naučil se spát se mnou v posteli, přitulený jako mimino. Neustále nás pusinkuje. Oblíbil si syna. Když je v pokoji, bečí že chce za ním. Jsme moc rádi, že ho máme. Kluci si snad už taky vyjasnili pozice, jsou v pohodě.