Galerie z domova

08.04.2023

23.04.2023


Money

Money jsme přivezli z krmného místa ve Stochově. Sice se tam o ně stará moc hodný starý pán bez domova, ale koček je tam hodně. Domluvili jsme se, že postupně kočičky převezeme k nám. Pár mu jich tam sice necháme, aby mu nebylo smutno, ale všechny vykastrujeme a budeme tam i nadále vozit krmení.  Money je hodná a mazlivá. Miluje jídlo a pořádný pelíšek. Potřebuje ještě trochu vykrmit a doléčit virózu, ale jinak je v pořádku. Je zvyklá na další kočky.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna08.04.2023
Stáří kočky 6 roků a 1 měsíc
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

23.4.2023
Dobrý den, zdravíme Vás s naší kočičkou, kterou už máme dva týdny. Resp. abych to uvedla na správnou míru. Žiju u své kočky :-) Má se jak v bavlnce a děti jsou u vytržení. Je to mazel a všechno je jí tu s radostí podřízeno. Začátek byl trochu těžký, dva dny nejedla, nepila, nekakala. Už to vypadalo, že Vám jí přivezu, abyste jí "domluvila". Pak mě napadlo, že jí uvařím kuřecí vývar. Musela jsem jí ho stříknout do tlamičky a jako bych do ní nalila život. Hned se šla vyprázdnit a cestou zpátky to vzala kolem misky. Ulevilo se mi. Ještě že jsem s ní byla těch prvních pár dní doma, napojily jsme se na sebe. Někdy mám tedy pocit, že jsem si pořídila papouška, protože mi pořád sedí na rameni a u toho vrní jak transformátor. Moc Vám děkuji za doporučení. Opravdu se mi vyplatilo věnovat adopci čas, teď vím, že to byla správná volba. Posílám Vám pár obrázků, zdravíme kočičí brášky a přejeme jim, aby brzy také našli svůj domov. Tak ještě jednou díky díky, přeji Vám hodně zdaru ve Vaší práci a samozřejmě hodně zdraví.