Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Veterán Míša

Velký mouratý kocour Míša strávil měsíc po smrti své paničky sám v bytě, pouze s laskavou péčí paní, která ho chodila krmit. Většinu času byl osamocený, takže po příchodu do depozita si s námi chtěl hned povídat a velmi ochotně se nechal drbat a mazlit. Motůrek má i po letech zcela funkční a řádně hlasitý. I přes svůj věk vypadá, že si velmi snadno zvykne kdekoli, kde ho budou mít rádi a najdou si dost času na drbání dobráckého starého kocoura. Asi po dvou minutách průzkumu objevil misku, což vyhodnotil jako velmi potěšující okolnost. Jídlo má rád velmi. Míša se hodí ke staršímu člověku nebo do libovolné klidnější domácnosti, rozhodně však pouze do bytu. Kocour měl ošklivě zarostlé drápky do polštářků tlapek a jeho chrup vypadá velmi zanedbaně. Po přijetí byl sám v minidepozitu a ukázalo se, že samota je pro něj velmi stresující. Reagoval na ni nečistotností. Přesun k dalším kočkám okamžitě zabral a kocour vzorně používá toaletu. Nemá problém ani s jednou kočkou a mazlí se s návštěvami včetně dětí. I když jde o staršího kocoura domov by si zasloužil. Míšův věk pouze odhadujeme, je mu mezi 10 a 15 lety.

6.5.2016 – Krevní testy u Míši potvrdily onemocnění ledvin a tak je tenhle hodný veterán na dietě kterou bude muset dodržovat do konce života. To mu však neubralo na jeho mazlivosti a stále nás vítá hlasitým vrněním a mazlením.

4.7.2016 – Úžasný kocourek Míša musel být dnes uspán. Ledviny bohužel dosloužily a kocourek už by se jen trápil. Je nám to moc líto. Do poslední chvíle byl skvělým společníkem a mazlem kterého nic nerozházelo.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumJarka - Kralupy
StavOpustili nás
Kočka zemřela04.07.2016
Stáří kočky 12 roků a 3 měsíce
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...