Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Mafie

Černá Mafie přišla spolu se šestkou koček z farmy ve Velkých Přílepech. Koček je tam bohužel moc a hygieně se to moc nelíbí. Mafie je zatím plachá a my pracujeme na tom, aby se z ní stala mazlivá kočka. Vhodná do bytu i domku se zahradou na bezpečném místě.

20.8.2022 – Milá Mafie se během roku celkem osmělila a začala se mazlit. Bohužel ji čeká operace. Poslední dva dny byla bez nálady a špatně jedla. Putovala tedy na kontrolu a sono ukázalo nějaký novotvar v dutině břišní. V úterý tedy podstoupí operaci a my doufáme, že dopadne dobře.

23.8.2022 – Mafie dnes podstoupila operaci, která odhalila novotvar tenkého střeva 5x3cm, novotvar mízních uzlin, poškozená játra a srůsty po celém peritoneu. Byla doporučena eutanázie, aby se kočička zbytečně netrápila a tak jsme milou Mafii nechali odejít.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavOpustili nás
Kočka zemřela23.08.2022
Stáří kočky 4 roky a 3 měsíce
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...