Galerie z domova

01.04.2023


Lízinka

Kočičí mámu Lízinku jsme přijali od slečny, která se o rodinku postarala než se u nás uvolnilo místo. Líza je hodná a pečlivá kočičí máma. Zpočátku byla ostražitá, ale za pár dnů už v pohodě baštila a o své prcky se už nebojí. Bude vhodná do bytu.

23.9.2021 – Lízinka má za sebou kastraci i očkování a hledá nový domov. Je vhodná do bytu a může být i sama. Je hodná a mazlivá. Spíše klidnější.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna09.04.2022
Stáří kočky 5 roků a 1 měsíc
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

1.4.2023
Zdravím, už je to skoro rok, kdy si mě na umisťovací výstavě koček v Praze předala do rukou nové paničce. Tak musím napsat jak se nám daří. Po příjezdu do nového domova, jsem vše prohlédla, žádné schovávání, jak bývá u koček zvykem, znáš mě, já se ničeho nebojím. Tak jsem to shlédla a už si tady žiju skoro rok . Je to přesně jak si říkala, jsem strašně důvěřivá ( možná právě proto mě panička střeží jako oko v hlavě). Návštěvy jsou ze mě paf. Protože já se svalím na záda, nastavím břicho a oni mě drbou a to já ráda. A třeba 2 hodiny. A prý jsem zlatá kočka, to mi panička říká dost často. Nedělám žádný neplechy, jsem klidná kočičí duše. Mám hodně hraček, ráda chodím na balkon, kde si za přísného dozoru vyhřívám svůj sametový kožíšek. Večer padnu do postele a spím až do rána. Jídlo je pravidelně připravené, kapsičky a Purina pro plan granule, ty já moc ráda. Mám škrabadlo u okna, tam pozoruji co se děje venku. Jo a ještě 2 morčata k tomu tady bydlí se mnou, a jsem s nimi úplně v pohodě. Ještě žijou. Posílám pár fotek, kdyby sis mě hned nevybavila, I když o tom pochybuji. Taky mi občas říkají Bártice, já teda moc nevím, ale ty prý vědět budeš. Prý sem někomu moc podobná, jen kdybych nebyla tak tvrdohlavá. Tvoje Líza Ps: děkuji že si mě zachránila z ulice, a vybrala do tvého depozita, a následně našla pro mě domov. Mám se tady jako prase v žitě.