Kontakt

Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

La Hire

La Hira a jeho kamarády Johanku, Raimonda a Michaela zachránil a odchoval pan Jaroslav, který se v jedné obci stará o místní toulavky. La Hire je hodný a poměrně klidný kocour. V novém domově bude potřebovat hodně trpělivosti a klidu, aby si zvykl na změnu prostředí. Z celé čtveřice se nejvíce bojí cizích lidí. Jinak je zvyklý na další kočky a hodného psa. Vhodný do bytu.

31.8.2021 – La Hire se přestěhoval do venkovní voliéra k ostatním kočkám. Bohužel je stále plachý, ale když se dávají pamlsky, je ochotný přijít až k ruce. Je hodně zvědavý a miluje jídlo. Vhodný jako kamarád k další kočce.

26.4.2022 – Kocourek je i po víc jak roce u nás stále plachý. Sice je hodně zvědavý, ale k lidem nedůvěřivý. Vhodný do bytu i domku se zahradou na bezpečném místě.

8.5.2023 – La Hirek je stále plašan se vším všudy. Ale jinak je to pohodový a zvědavý kocourek. Miluje jídlo a škrabadla.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

V případě zájmu o tuto kočku můžete depozitum kontaktovat jak emailem, tak telefonicky. Nicméně vzhledem k tomu, že jsme zpravidla přes den v práci, nemůžeme zaručit okamžitou reakci. Proto doporučujeme mailovou komunikaci. Můžete také využít kontaktního formuláře přímo na profilu depozita.

Kontaktovat depozitum

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavHledají domov, Virtuální adopce
Stáří kočky 3 roky
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Platby a dárci

Platbu můžete provést na tento účet (jednorázově či měsíčně)
Č. účtu: 2800060940/2010
VS: 112021
Jméno a příjmení Částka Frekvence


Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...