Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Murko (L7)

Kocourek pochází z Libčic na Vltavou. Majitelka bohužel koncem roku zemřela a tak hledáme nové domovy pro její chlupaté kamarády. Kocour je v dobré kondici a je to mazel. Může být v bytě, nebo v domku se zahradou na bezpečném místě. Je zvyklý na další kočky, ale může být i jedináčkem. Všechny kočičky zůstaly v původním bydlišti. Zatím se o ně stará partner zemřelé. Zájemci můžou volat přímo jemu na číslo 730 807 908.

6.4.2022 – Kocourek se přestěhoval k nám. Nový domov se mu zatím nepodařilo sehnat. U partnera zemřelé zůstane jen 7 koček. Zbytek se postupně přestěhuje k nám. Murko je dobře stavěný mazlivý kocour.  V novém domově bude potřebovat trošku času na zvykání, protože je zpočátku opatrný. Vhodný do bytu i domku se zahradou na bezpečném místě. Další kočky mu nevadí.

30.4.2022 – Jakmile se začal Murko mazlit, zjistili jsme, že to není kocour, ale kočka a pěkně mazlivá a hodná. Murko je vhodná i k dalším kočkám. Je nekonfliktní a většinou si polehává v oblíbeném pelíšku.

20.3.2023 – Murko je stále pohodová a mazlivá kočka. Miluje jídlo a ostatní kočky jí nevadí.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Stáří kočky 6 roků a 3 měsíce
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...