Galerie z domova

25.07.2022

24.08.2023


Jane (L4)

Kočička pochází z Libčic na Vltavou. Majitelka bohužel koncem roku zemřela a tak hledáme nové domovy pro její chlupaté kamarády. Kočička je v dobré kondici. Je mazlivá, ale zpočátku bude opatrná.  Vhodná spíše do bytu. Je zvyklá na další kočky. Všechny kočičky zůstaly v původním bydlišti. Zatím se o ně stará partner zemřelé. Zájemci můžou volat přímo jemu na číslo 730 807 908.

3.4.2022 – Kočička se přestěhovala k nám. Nový domov se jí zatím nepodařilo sehnat a tak putovala k nám. U partnera zemřelé zůstane jen 7 koček. Zbytek se postupně přestěhuje k nám. Jane je krásná a hodná kočka. V novém domově bude potřebovat víc čau na zvykání, protože je zpočátku hodně opatrná. Vhodná pouze do bytu.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna23.07.2022
Stáří kočky 5 roků a 5 měsíců
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

24.8.2023
Dobrý den, posílám vám několik vybraných fotografií naší kočičky Abigail (Abbie, Abinka) jak jí teď říkáme, z průběhu roku, co již u nás je. Zvykla si celkem rychle a daří se jí dobře. Je hodně hravá, přiměřeně drzá a roztomile "upovídaná" a zvědavá. U ničeho nesmí chybět, takže když se někdo z nás věnuje kočičí kámošce Munni (stříbrno-bílá na fotce) a Abbinka zrovna tvrdě nespí, hned přiběhne, aby jí náhodou něco neuteklo. Je z ní velký mazel, který nás chodí vítat ke dveřím se vztyčeným ocáskem a jsme moc rádi, že jsme si ji mohli od vás adoptovat.
25.7.2022
Dobrý den, chtěli jsme vám ještě jednou poděkovat za umožnění návštěvy vašeho depozita a adopci kočičky Jane. Doufáme, že si u nás brzy zvykne a budou s dobře vycházet s Munni a najde tak u nás trvalý domov. Zatím je opatrná a na procházku po bytě se odvažuje spíše večer. Dobré ale je, že se zvládla bez problémů najíst a použít kočičí záchod. Posílám vám pár fotografií Jane i dalších našich kočiček - krotké Munni a výtržnice Cassildy. Budu vás informovat, jak pokračuje seznamování mezi kočičkami a s námi.