Kontakt

Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Jasy

Jasy jsme přijali od majitelky, která rušila chov. Kočička je s PP a je moc hezká. Potřebuje vykrmit, doléčit kožíšek a hlavně vymazlit. Zatím se bojí a pohlazení uhýbá. Jídlo má ráda, ale je spíše submisivní a nechá se od misek odstrčit. Vhodná pouze do bytu ke zkušenému chovateli.

31.8.2021 – Jasynka už se docela osmělila a u misky s jídlem se nechá hladit. Je spíše submisivní.

26.10.2022 – Jasy se v našem větším depozitu moc nelíbilo a nekamarádila se s námi, proto jsme ji přesunuli do menšího, kde je pouze jedna další kočka. Doufáme, že se trochu osmělí, tak uvidíme.

30.10.2022 – Kočička hned od první chvíle čile prozkoumala většinu bytu a zabrala původní kočce místo na gauči. Hned druhou noc si to pak spolu vyříkali, až chlupy lítaly a nás to probudilo. Jasy i Macek jsou oba submisivní, takže je zajímavé pozorovat, jak se navzájem oťukávají. Lidské obyvatele si k tělu nepouští. Sleduje Macíka, jak se s námi mazlí a vypadá to, že by se také ráda mazlila, ale pořád se bojí. Maximálně nám očuchá prst, nebo na nás spí. Ale hlazení nám zatím neprošlo.

8.11.2022 – Jasy jsme přesunuli zpět do Hospozína, protože nevycházela s kocourem Mackem. Nakonec byla ona ta akčnější a jako nejlepší zábava jí přišlo čekání u východu z WC a skákání po Mackovi, když z něj odcházel. Jasynka by tedy asi nejlépe měla být kočičím jedináčkem, protože jsme zatím nenašli kočku, se kterou by v klidu vycházela. I když ona by asi i ráda, ale moc to neumí. Možná tak ještě nějaká úplně flegmatická kočka/kocour, které bude jedno, co Jasynka dělá.

22.5.2023 – Jasy je stále u nás a postupně si zvyká na lidi. U jídla už nastavuje záda k hlazení a při příchodu nás musí náležitě očuchat.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

V případě zájmu o tuto kočku můžete depozitum kontaktovat jak emailem, tak telefonicky. Nicméně vzhledem k tomu, že jsme zpravidla přes den v práci, nemůžeme zaručit okamžitou reakci. Proto doporučujeme mailovou komunikaci. Můžete také využít kontaktního formuláře přímo na profilu depozita.

Kontaktovat depozitum

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavHledají domov
Stáří kočky 7 roků
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...