Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Gigi

Gigiho našla všímavá paní na silnici před domem v Mšených Lázních. Původně to vypadalo na úraz, ale rtg žádné zranění nepotvrdil. Kocourek je hodně podvyživený, ale chuť k jídlu má velkou. Momentálně se léčí na veterinární klinice s podezřením na krevní parazity. Tak snad bude v pořádku a za nějaký čas najde i nový domov. Gigi je mazlivý a hodný. Nechá se sebou manipulovat a nic mu nevadí. Vhodný pouze do bytu.

5.10.2023 – Gigi je zpátky z hospitalizace a má se líp. Bříško splasklo a kocourek má hlad jako vlk. Ještě bude brát atb na haemobartonelu a pokud to ustojí kocourkova imunita, měl by být v pořádku.

9.10.2023 – Gigi byl dnes na kontrolních krevních testech. Ty bohužel ukázaly, že léčba moc nepomáhá. Padlo podezření na suchou formu FIP. Tu poté test potvrdil. Jen co dostaneme léky, začneme s léčbou, která trvá několik týdnů. Tak snad Gigimu pomůže.

16.10.2023 – Kocourek je po 5 dnech léčby lepší. Naštěstí injekce zvládá už dobře a jídlo mu také chutná. Doufáme, že se ho podaří uzdravit i když cesta je ještě dlouhá.

15.1.2024 – Gigi má po léčbě a kastraci. Doufáme, že se nemoc nevrátí a Gigi bude moci hledat nový domov. Kontrolní krevní testy však ukázaly poměrně vysokou glukózu, takže nás teď čeká měření příp. nasazení inzulínu. Gigi je krásný a velký kocour. Miluje mazlení a jídlo.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Stáří kočky 4 roky
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...