Galerie z domova

01.09.2022


Flafí

Malá Flafí pochází z krmného místa ve Smečně. Přitoulala se tam vysoce březí kočička a záhy na svět přivedla 5 prcků. Flafí je na svůj věk maličká a potřebuje pořádně vykrmit. Mamina není zrovna obr a na koťatech je to znát. Jinak je kočička mazlivá a miluje jídlo. Vhodná do bytu.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna01.09.2022
Stáří kočky 4 měsíce
PohlavíKočka
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

2.9.2022
Fifinka mi leží na nohou a odpočívá po průzkumu nového domova. Zvykla si hned, nemá problém ani se psy. Jen Micina s námi nemluví a na Fifi syči. Snad se to brzy poddá. Fifinka je velice akční průzkumnice, běhá i nahoru po schodech. A dožaduje se společnosti. Dělá nám jen radost.