Kontakt

Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Calvin

Kocourek Calvin pochází od majitelů, kterým se jejich venkovní kočky trošku přemnožily. Na rozdíl od svých bratrů Bandiho a Dolceho je hodně plachý. V novém domově určitě ocení nějakého zvířecího parťáka. Vhodný do bytu.

31.8.2021 – Calvin se přestěhoval do venkovní voliéry mezi další kočky. Bohužel je stále velmi plachý, ale ostatní kočky má rád. Vhodný jako kamarád k další kočce.

26.4.2022 – Kocourek je u nás již rok, přesto si k lidem cestu nenašel. Sice už není tak plachý, ale na první pohlazení stále čekáme. Jinak je moc krásný a pohodový.

26.5.2022 – Calvin se nechal poprvé pohladit. A to hned několikrát. Sice to bylo při rozdávání pamlsků, ale je to velký krok kupředu v jeho vymazlování. Tak jen doufáme, že mu odvaha vydrží a nám se ho podaří pořádně vymazlit.

8.5.2023 – Stejně jako ostatní plašani je i Calvin rozhodnut nedat nám nic zadarmo. Po roce jsme stále na stejné metě. Calvin má občas světlou chvilku, ale jinak před námi pořád utíká.

 


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

V případě zájmu o tuto kočku můžete depozitum kontaktovat jak emailem, tak telefonicky. Nicméně vzhledem k tomu, že jsme zpravidla přes den v práci, nemůžeme zaručit okamžitou reakci. Proto doporučujeme mailovou komunikaci. Můžete také využít kontaktního formuláře přímo na profilu depozita.

Kontaktovat depozitum

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavHledají domov, Virtuální adopce
Stáří kočky 3 roky a 8 měsíců
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Platby a dárci

Platbu můžete provést na tento účet (jednorázově či měsíčně)
Č. účtu: 2800060940/2010
VS: 242021
Jméno a příjmení Částka Frekvence
Aneta Krautová 200,- Kč Měsíčně


Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...