Galerie z domova

04.04.2024


Breno

Kocourka Brena nám předala hodná paní, která ho několik týdnů krmila ve firmě kde pracovala. Breník je hodný a miluje jídlo. Bohužel se u něho projevila po pár dnech silná potravní alergie. Momentálně je na dietě a my jsme rádi, že mu díky jeho apetitu ani dietní strava nevadí.

22.8.2022 – Breno je stále na dietě. Jakákoliv změna stravy mu nedělá dobře. Buď má průjem, nebo se osype. Takže zdatně baští dietní krmivo a je mu dobře.

28.4.2023 – Breník je stále u nás a zdatně pojídá nařízenou dietu. Naštěstí mu nevadí, a tak dokonce i nějaké to deko přibral. Stal se z něho krásně stavěný kocour.

22.7.2023 – Breno se přestěhoval do depozita v Praze. Spolu s ním se stěhovala i bengálka Jasy a ukázalo se, že je Breno vyloženě dominantní. Od první chvíle Jasy prohání a dělá jí samé naschvály. Bylo by tedy lepší, aby v novém domově byl kočičím jedináčkem. Už kvůli své dietě, kterou nemůže změnit, aby se neosypal. Breno vypadá, že by se rád mazlil, ale zatím se pořád po hladících rukách ohání. Nicméně se intenzivně otírá o nohy, neustále pronásleduje každého člověka a plete se mu pod nohy.

6.11.2023 – Z Brena se stal obrovský mazlíček. Hrozně rád se mazlí, o všechno a všechny se otírá, jakmile si někdo sedne, už je u něj na klíně a moc rád na lidech spí. Pozornost si vynucuje jemným kníkáním, případně si vás přitáhne packou. Ještě pořád občas vytáhne drápky, ale je to jen ve hře.

6.12.2023 – Breno je opravdu zlatíčko. Miluje mazlení, neustále by chtěl někomu ležet na klíně a nechat se hladit. Nošení v náručí zrovna nemusí, ale nijak výrazně neprotestuje. Stále se hodně drbe, tak jsme ho vzali na celkové krevní testy, které ale vyšly naprosto v pořádku. Kocour je zdravý jako řípa. Paní doktorka doporučila změnit granule na dietu pro alergiky, ale po těch se bohužel drbal ještě víc. Vracíme se tedy zpět na původní granule a když nebude výpadek ve výrobě, tak na nich Breno už nejspíš zůstane. Naštěstí mu chutnají – jako asi všechno – Breno má k jídlu velmi kladný vztah.
Breno – vyšetření krve – 21.11.2023


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumIvana - Praha 1
StavNašli domov
Kočka byla umístěna04.04.2024
Stáří kočky 5 roků
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...