Galerie z domova

25.09.2022

20.10.2022


Assisi

Assisi pochází z Hospozína. Nálezkyni se na zahradu nejdříve nastěhovala 3 nemocná koťata a po nich i Assinka. Kočička je hodná a mazlivá. Potřebuje doléčit kožíšek a vykastrovat, ale jinak se zdá být v pořádku. Vhodná i do domku s výběhem na bezpečném místě.

30.4.2022 – Assinka má po kastraci a hledá nový domov.  V novém domově může být i sama. Je vhodná i do domku se zahradou na bezpečném místě.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna17.09.2022
Stáří kočky 4 roky a 6 měsíců
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

20.10.2022
Dobrý den, posílám foto Asinky z nového domova.