Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Žemla

Další prvotřídní reprezentantka kategorie „ukecaná tříbarevka“. Žemla k nám přišla nezvyklá na lidi a docela zamlklá, ale jak se osměluje, docela dost toho začíná vyprávět. Hlavně ráno v kuchyni při přípravě snídaně je bez ní nepředstavitelné. Dá se vzít i do náručí, nicméně raději zatím spí vedle člověka bez přehnaného mazlení. Nehodí se proto do rodiny s dětmi. Další zvířata zvládá bez problémů, je zvyklá i na menšího aktivního psíka.

Žemla, pojmenovaná po jedné ze složek své dosavadní stravy, k nám přišla se třemi koťaty z nevhodných podmínek. Na začátku byla jedna kočka s koťaty, která se přitoulala od souseda. Kolik jich od té doby zemřelo nebo odešlo jinam nevíme, ale současná koťata měla chlamydie a dospělé kočky alergii na bleší kousnutí a problémy s ledvinami. Paní, u které se kočky usídlily, neměla sílu ani finance o ně pečovat. Žemla i další kočky za sebou mají potřebnou léčbu a zákroky a jsou zcela zdravé.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 500 Kč, u kastrované kočky 800 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumJana - Kralupy
StavNašli domov
Kočka byla umístěna19.02.2016
Stáří kočky 6 roků a 2 měsíce
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...