Galerie z domova
Yoda

Malá a na první pohled vůbec né mazlivá Yoda, byla nalezena spolu se sourozenci kdesi v Kladně. Prckové jsou sice hubení, ale prospívají a dovádějí jako správná koťata. I když to tak nevypadá, je kočička hodná a pomalu si zvyká i na lidi. V novém domově určitě přivítá nějakou zvířecí společnost. Nabízíme ji pouze do bytu.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 500 Kč, u kastrované kočky 800 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna16.12.2017
Stáří kočky 1 rok a 3 měsíce
PohlavíKočka
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

18.12.2017
Takže zabydlení Yody proběhlo naprosto v pohodě. Po hodině už z ní byla pořádná hrající dračice. S Angel se ignorují, ale věřím, že to budou kamarádky. Cestu zvládla úplně v klidu, večer se pak napapala a ani průjem neměla. Takže je všechno v naprostém pořádku. Dělá nám jen radost, je to mazlíček.