Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Visine

Mourovatý Visine pochází z areálu slánské nemocnice, kde se o kočky starala bývalá zaměstnankyně. Z důvodu stěhování však musel změnit bydliště i tenhle kocour. Visine je trošku plašší, ale při krmení se nechá hladit. V novém domově mu bude chvilku trvat než si zvykne. Je vhodný i do domku se zahradou na bezpečném místě.

4.12.2018 – Kocourek Visine nám začal hubnout, tak putoval k naší paní veterinářce na hospit. Tipovali jsme, že Visinka trápí zuby nebo ledviny. Krevní testy poškození ledvin nepotvrdily. Visine má zánět v těle a ještě čekáme na výsledky slinivky.

20.12.2018 – Visinek je zpět z hospitalizace. Slinivka je v pořádku a zatím vypadá vše dobře. Kocourek jí a je v pohodě.

3.1.2019 – Visinek nás pěkně postrašil. Ráno byl v pořádku a choval se normálně. Odpoledne jsme po příchodu z práce zjistili, že kocourek neudrží rovnováhu a je dezorientovaný. Na veterině se při zevrubném vyšetření nic nenašlo. Je podezření na neurologický problém způsobený trombózou. Visinek dostal nějaké léky a teď čekáme, jestli mu pomůžou.

10.1.2019 – Visinek naštěstí neurologický problém nemá. Bohužel se nám trošku přicpal a měl zácpu. Klystýry dobře zabraly a Visinek už je v pořádku a je spokojený.

30.4.2019 – Visin měl problémy s jídlem a tak putoval na kontrolu kde se zjistilo, že jeho zuby už nejsou zrovna ve formě a tak o hodně z nich přišel.  Nyní je již v pořádku a zase si užívá plnou misku.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumLenka a Honza - Praha
StavNašli domov
Kočka byla umístěna10.08.2019
Stáří kočky 8 roků a 6 měsíců
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...