Galerie z domova

11.10.2016


Škrabátko

Škrabátko a jeho sestra Žiletka se narodili toulavé kočce v jednom zahradnictví. Asi by z nich vyrostly běžné polodivoké kočky, kdyby nešťastnou náhodou nezapadli pod prasečí chlívek. Vyprostit nešli, proto bylo rozhodnuto o likvidaci chlívku a prase přišlo o domov. Zatímco prase nyní sdílí ohradu s ovcemi, koťata jsou v dočasné péči u své zachránkyně, která je zatím dokrmuje. Jejich mámu tolik rozruchu vystrašilo a spolu s třetím kotětem zmizela neznámo kam.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 500 Kč, u kastrované kočky 800 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumMinidepozita
StavNašli domov
Kočka byla umístěna27.11.2015
Stáří kočky 3 roky a 3 měsíce
PohlavíKocour
KastraceNE
OčkováníNE
OdčerveníANO

Zprávy z domova

11.10.2016
Zdravím, v listopadu loňského roku jsme si od vás braly s dcerou koťátko Škrabátko :-) - nyní Charlieho. Posílám fotky :-). Charlie se má dobře, je to stále stejný raubíř :-) Alice s Adélkou
Zatím tu žádné zprávy nejsou...