Galerie z domova
Šimon

Šimon je 5 let starý, kastrovaný kocourek plemene Ragdoll. Je zvyklý na život v bytě, lidi a děti, společnost další kočky mu nevadí. Je to šéf smečky, než získá důvěru, je ostražitý a nemazlivý, ale není zlý. Je zvyklý na granule, občas masové kapsičky. Pouze do bytu. Původní majitel se ho vzdal z důvodu náročné profese. Neměl na něj čas.

2.10.2017 – Šimon je u nás již týden a tak můžeme podat alespoň nějaké nové poznatky. V novém prostředí je hodně nesvůj. Neustále je někde schovaný a ostatní kočky nevyhledává. Soudíme, že lépe mu bude v klidnější domácnosti. Z jídla má nejraději kapsičky Felix a pochoutku Dreamies.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 500 Kč, u kastrované kočky 800 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna15.11.2017
Stáří kočky 6 roků a 3 měsíce
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

26.3.2018
Posílám Vám info, že jsme se přestěhovali na novou adresu. Šimon to zvládl velice v pohodě a v klidu a přikládám foto dnešního poledního klidu po obědě :D.... Myslím, že to mluví za vše :) :D... Je to úžasný kamarád a jak všichni milují jeho, tak on miluje je.... Je to prostě zlatíčko :).
21.12.2017
Dobrý den. Tak se musíme opět pochlubit dalším Šimonovým pokrokem :). Šimon už si přišel lehnout do postele a vrní a vrní a vrní :).