Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Simba

Černý kocourek Simba pochází z areálu jedné kralupské firmy. Je mazlivý a docela klidný. Má rád dobré jídlo a kotěcí hry se sourozenci.

7.8.2018 – Simba a jeho sourozenci Nala a Salem byli z karantény přemístěni do depozita na Praze 5 a na nový domov čekají zde. Jsou to taková ta úžasná koťata, která jsou všude hned doma. Po příjezdu všichni okamžitě vyběhli z přepravky a začali zkoumat nové prostředí. Dospělé kočičí starousedlíky jen tak zběžně okoukli, z jejich syčení si nic nedělali, a šli zkoumat dál. Všichni jsou poměrně akční a běhy přes celý byt jsou spíše pravidlem než výjimkou, ale zároveň nevynechají možnost nechat se pohladit nebo pochovat, to vše za poctivého předení. Jsou to mile kontaktní koťata, když zrovna neřádí, tak se vždy vyskytují poblíž lidí – návštěvy vítají s nadšením a s každým se hned mazlí. Prostě kotěcí dream team :)

V novém domově uvítají psího nebo kočičího společníka, ale vzhledem k jejich kontaktní povaze mohou být i sami, pokud s nimi bude někdo hodně doma a bude se jim věnovat. Hledáme pro ně domov pouze v bytě.

 


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 600 Kč, u kastrované kočky 900 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumLenka a Honza - Praha
StavNašli domov
Kočka byla umístěna14.09.2018
Stáří kočky 1 rok a 2 měsíce
PohlavíKocour
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...