Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Šibata

Černobílá drobná kočička Šibata pochází ze zahrady ve Zvoleněvsi, kde ji našli s její kouřovou matkou Norioko a bráškou Kuširo. Zatím se ještě trochu bojí a pouští hrůzu, ale už se pomalu osměluje. Občas se dokonce zapomene, nechá se polapit a pak i vrní. Má ráda dobré jídlo a kočičí hry s bráchou, kterého následuje všude, kam se hne.

V novém domově bude potřebovat trochu času, aby si zvykla. Ideální by bylo, aby odešla ke kočičímu kamarádovi, ostatní kočky má totiž moc ráda. Je vhodná pouze do bytu.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 500 Kč, u kastrované kočky 800 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumLenka a Honza - Praha
StavNašli domov
Kočka byla umístěna10.02.2018
Stáří kočky 1 rok a 8 měsíců
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...