Galerie z domova
Rider

Do naší péče se dostala mamina Missis a její prckové Rider, Roxy a Saxi.  Nálezkyně celou rodinku hlídala na sousedním pozemku dokud se nenastěhovali noví majitelé, kteří bohužel kočky nechtěli. Celá rodinka je naštěstí už vymazlená a dobře prospívá.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 500 Kč, u kastrované kočky 800 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna24.10.2017
Stáří kočky 1 rok a 1 měsíc
PohlavíKocour
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

12.3.2018
Dobrý den, děkuji za info. My jsme s kocourkem několik měsíců po převzetí bojovali s úporným průjmem, absolvoval nesčetně vyšetření a testů, nakonec se ve stolici našly gardie. V současné době již výborně prospívá a je zcela bez příznaků. Jak vidíte, je to fakt "dáreček"… Tohle jsou fotky z Vánoc, kdy byl ještě docela hubený, ale rozhodně ani na chvíli nepostrádal dobrou náladu. Je to jedno z nejmilejších zvířat, co jsme kdy měli, a předpovídáme mu velkou budoucnost:-)
29.10.2017
Do nového domova odešel v úterý kocourek Rider. A jak je vidět, změna prostředí mu nečiní žádný problém. Podle majitelů už umí použít záchod, ochutnal kotěcí granule, objevil kočičí hračky a po oťukávání s birmou Lašmínou na ní přestal dělat kočičí hřbety a už spolu krásně komunikují. A hlavně Lašmína má evidentně radost, pořád se kolem něj točí. Vypadá to, že jim to bude fungovat:-)