Galerie z domova

23.11.2017


Ram

Modrého Rama jsme odchytili v areálu jedné velké firmy, kde se kočky trošku přemnožily. Ram je zatím plachý, ale my věříme, že trpělivost a dobré jídlo pomohou tohohle krasavce vymazlit.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 500 Kč, u kastrované kočky 800 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumZuzana - Praha 13
StavNašli domov
Kočka byla umístěna20.11.2017
Stáří kočky 1 rok a 6 měsíců
PohlavíKocour
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

23.11.2017
Dobrý den Zuzko, podávám mini report o vzájemném sžívání 🙂 Zatím mám šrám pod okem, dneska mě (nevím který expert) sejmuli při ranním strečinku 😀 Z toho vyplývá, že se z nich pomalu,ale jistě stává úderná jednotka, která se nebude bát ničeho. Přes den spát, v noci řádit. Už je ani neodděluji, Ančovička už vzdala syčení, občas jen zavrčí, ale už to snad ani nemyslí vážně. Prohání se navzájem, chlapeček se nám pěkně otrkal, kolikrát Ančíkovi pěkně protahuje pérka. Ke mě mrňous přijde, otírá se, ale když ho chci pohladit, tak to ještě cuká. Když ho náhodou odchytím, tak se mazlí, ale je už vidět, že je mu dobře, chce si hrát a jak jste říkala, packuje. Což se důsledně snažím, jakmile vytáhne drápky, kočírovat a zdůrazňovat, že se mi to nelíbí. Oblíbená činnost je i lovení nohou pod peřinou 😀 Myslím, že to bude ještě velká sranda, s tímhle kočičím puberťákem 🙂
Zatím tu žádné zprávy nejsou...