Galerie z domova
Přemyslovna

Máte rádi koťata a doufáte, že nikdy nevyrostou? Zelenooká Přemyslovna je tak trochu věčné kotě. Má sice chování rozumného dospěláka, ale velikostí vypadá tak na pět měsíců. Všude je hned doma, moc ráda se mazlí, nosí v náručí a radost jí uděláte také čímkoli dobrým na zub. Přemyslovna se objevila v jedné zahradě v Přemyslově ulici. Nálezci mysleli, že je zraněná, protože špatně došlapovala. Rentgen naštěstí prokázal pouze zlomený prst a nyní je už zcela fit. Pro svou důvěřivou povahu je vhodná spíše do bytu.

Přemyslovna je nyní v našem „floridském“ minidepozitu u Václavského náměstí v Praze. Jelikož její pečovatelé nemluví česky, je pod košířským depozitem, abyste nemuseli řešit případnou jazykovou  bariéru.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumFrantiška - Praha 5
StavNašli domov
Kočka byla umístěna28.06.2016
Stáří kočky 4 roky a 4 měsíce
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

2.7.2017
Dobrý den, tento týden to byl přesně rok, co jsem si z Vašeho depozita přinesla domů droboučkou, zvědavou, zelenookou Přemyslovnu. Některé věci se od té doby změnily - např. kočička dostala nové jméno Elíza, trochu vyrostla a přibrala skoro celý 1 kg váhy :), některé věci zůstávají pořád stejné. Stejně jako před rokem je Eli hodně hravá, zvědavá a pořád je moc mazlivá :) První půl rok jsme velmi často trávili na veterině a léčili kočičce nedoléčený svrab v uších, teď už se zdá, že je všechno v pořádku a že je kočička zdravá.