Galerie z domova
Poppy

Mouratou Poppy spolu s Bellou, Reggiem, Pootem a Rapidem, porodila toulavá kočička na zahradě prázdného domu. Tatínek majitele byl tak hodný, že celou rodinku každý den jezdil krmit, než se u nás uvolnilo místo. Poppy je mazlivá a hravá kočička. Zvyklá na další kočky. Vhodná do bytu i domku se zahradou na bezpečném místě.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna19.12.2020
Stáří kočky 9 měsíců
PohlavíKočka
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

28.12.2020
Dobrý den paní Nováková, Poppy se velmi rychle skamaradila s mými 2 kocoury a po pár dnech i s fenou Bonou. Poppy /nyní Zuzka/ pilně chodí na svoji toaletu, hodně ji a spí. V mezičase svádí urputny boj s hračkami. 😉 Dělá mi radost. Ráda se chová v náruči. Přeji Vám hodně zdraví a spokojenosti v r. 2021.