Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Ponožka

Kočka Ponožka se chodila najíst k hodným lidem na zahradu. Jednou ale přišla poraněná – nemohla si stoupnout na zadní nohu a ukázalo se, že má otevřenou zlomeninu. Hodní krmiči ji tedy vzali na veterinu a dokud se u nás neuvolní místo, tak se o ni starají. Kočička je po operaci a zatím nevíme, jestli o nohu nepřijde. Zpočátku byla velmi plachá, ale věříme, že dobrá péče a plná miska jí pomůžou zjistit, že lidi nejsou zlí.

16.8.2019 – Po dlouhodobé léčbě a péči nálezců se kočička konečně přestěhovala k nám. Nohu se podařilo zachránit, ale už do konce života bude Ponožka kulhat. Jinak je naprosto v pořádku a stal se z ní mazel. Ponožka je moc hezká kočka, je menší a je zvyklá na další kočky a velkého psa. Vhodná pouze do bytu.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumLenka a Honza - Praha
StavNašli domov
Kočka byla umístěna22.09.2019
Stáří kočky 2 roky a 5 měsíců
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...